Vaikų sklandymo stovyklos Pociūnuose

Šiemet mūsų Jaunųjų Aviatorių stovyklos datos:
Liepos mėn. 3-7 dienomis;
Liepos mėn. 10- 14 dienomis;
Kaip matyti, turime savaitgalio pertrauką tarp šių dviejų stovyklų, nes savaitgalį instruktoriai, kurie dirbs su vaikučiais turi pailsėti.
Jei tėveliai norės, mes suteiksime galimybę vaikams likti ir savaitgalį, tačiau praktinių sklandymo užsiėmimo nebus. Vaikai bus prižiūrėti pedagogo, galės džiaugtis maudynėmis, žaidimais.
Vienos savaitės stovyklos kaina vaikui 250 €.
Į šią sumą įeina gyvenimas, maitinimas, teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, laisvalaikio pramogos (baseinas, krepšinis, išvykos).
Vienos savaitgalio dienos kaina vaikui 50 €.
Jei vaikas bus paliekamas 2 savaites įskaitant savaitgalį, dviejų savaičių stovyklos kaina vaikui 550 €
Pridedu tėvų sutikimą, kurį galite pasirašyti įprastai atsispausdinę, arba elektroniniu parašu.
Savaitę prieš prasidedant stovyklai bus atsiųsta sutartis.
Registracijos į stovyklą tvarka:

  1. El. paštu info@pociunai.lt atsiųskite pasirašytą tėvų sutikimą;
  2. Į Kauno apskrities aviacijos sklandymo klubo sąskaitą LT43 7300 0100 0224 6869 perveskite 100 € avansą, o pavedimo paskirtyje įrašykite pvz.:  „Vaikų sklandymo stovykla“
    Toliau laukite informacijos dėl atvykimo laiko ir vietos.
    Planuojame surengti dar vieną stovyklą rugpjūčio mėnesį, o pažangiausius, labiausiai motyvuotus vaikus priimsime į Kauno Jaunųjų sklandytojų klubo gretas. Šie vaikai bus mokomi pagal susitarimą papildomai ir ateityje dalyvaus Lietuvos Jaunųjų aviatorių varžybose. Dar vėliau, galės tapti tikraisiais mūsų klubo nariais ir su apčiuopiamomis privilegijomis išmokti pilotuoti tikrą sklandytuvą, įgyti sklandytojo licenciją.