Mokomasis pramoginis skrydis sklandytuvu

Tikras skrydis sklandytuvu – tai didesnės trukmės skrydis sklandytuvu, kuris bus vykdomas 201-B „Marriane“ mokomuoju-sportiniu dviviečiu sklandytuvu, kurį pilotuos licencijuotas, patyręs pilotas. Sklandytuvą į orą pakels lėktuvas, o pasiekus 900 metrų aukštį, pilotas atkabins sklandytuvą nuo lėktuvo. Iškart po atsikabinimo girdėsis tik vėjo švilpimas ir greitis be jokio motoro! Ne tik padarysite įsimintinų viražų, tačiau turėsite pakankamai laiko padaryti kelioms įsimintinoms fotografijoms ar nufilmuoti visą skrydį, mėgautis gražiais Nemuno kilpų regioninio parko vaizdais iš paukščio skrydžio. Pilnai pajusite tikrąjį laisvąjį skrydį, bei patirsite nepakartojamas emocijas visu kūnu!

Skrydžio trukmė: 15-30 minutės
Skrydžio kaina asmeniui: 120€
Skrydžio vieta: Pociūnų aerodromas
Pakilimas: lėktuvu

Kiekis

Papildoma informacija

SVARBU

Skrydžiai yra vykdomi savaitgaliais, nuo gegužės iki spalio mėnesio. Nevykdomi, esant blogam orui, t.y., lyjant, esant rūkui, prastam matomumui, debesuotumui ar pučiant stipriam vėjui, todėl prieš atvykstant į aerodromą būtina susisiekti telefonu ir pasitikslinti, ar bus galimybė kilti jūsų numatytu metu.

Nerekomenduojame skristi nėščioms moterims, asmenims sergantiems širdies ligomis ar epilepsija.
Asmenys apsvaigę nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių ar kitų medikamentų skraidinami nebus.
Jeigu skrydžio metu pasijusite blogai ar nuspręsite, jog pamatėte ir patyrėte pakankamai, visada, pranešę pilotui, galite skrydį užbaigti anksčiau.
Mažiausias keleivio amžius – nuo 14 metų.

Kur ir kaip įsigyti?
Skrydį galite įsigyti internetu arba atvykę į Pociūnų aerodromą.

Kaip apsirengti?
Patogiausia skrydžiui yra laisva, judesių nevaržanti apranga, tačiau draudžiama skristi avint įspiriamą avalynę, aukštakulniais ir nerekomenduotina dėvėti ilgų suknelių ar sijonų, kadangi tai gali sukelti nepatogumų užsidedant parašiutą.

Ką turėti su savimi?
Rekomenduojame turėti kepurę ir akinius nuo saulės, kad ryški saulė netrukdytų mėgautis vaizdais, fotoaparatą ar vaizdo kamerą, kad galėtumėte užfiksuoti nepamirštamus įspūdžius.

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu nr. +37067769031 arba +37069820337 ar rašykite el. paštu info@pociunai.lt