Informacija apie valdybos sprendimus

Šią savaitę KAASK valdyba turėjo du posėdžius. Protokolus pateiksime vėliau, o dabar skelbiame pagrindinius sprendimus ir informaciją.

 

  • Laikinai, kol susidėliosime viską iki galo, norinčius konkrečią dieną skraidyti klubo narius prašome kreiptis į Olegą Travkiną (+37069878220). Prašome kreiptis diena prieš, nurodant kelintą valandą atvyksite į aerodromą, kad viskas vyktų sklandžiai.
  • Rytoj (šeštadienį) reikia Jūsų visų pagalbos susitvarkant „štabą“, kad klubas turėtų administracines patalpas. Galinčius padėti prašome rytoj atvykti prie „štabo“ 9:00.
  • Klube organizuojame skrydžių koordinatorių ir instruktorių mokymus. Visus norinčius jais tapti prašome kreiptis į valdybą.
  • Kiekvienas klubo narys turintis tam pakankamą kvalifikaciją per sezoną galės 3 (tris) kartus paskraidinti savo draugus ar rėmėjus mokėdamas už pakėlimą klubo nario kainomis.
  • JEGC ir Lietuvos sportinės (MIX) klasės čempionatų direktoriumi paskirtas Vladas Motūza.

KAASK valdyba

Nauja klubo valdyba ir direktorius

Gegužės 8 d. vykusiame Kauno apskrities aviacijos sklandymo klubo (KAASK) visuotiniame ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime buvo išklausytos ataskaitos ir išrinkta nauja valdyba.
Klubo nariai į valdybą išrinko Darių Liaugaudą, Vladą Motuzą, Algimantą Jonušą, Evaldą Rėkų ir Romualdą Konteikį.
Valdybos pirmininku išrinktas D. Liaugaudas.
Gegužės 14 d. valdyba paskyrė naują klubo direktorių. Juo tapo 39-erių sklandytojas Adomas Grabskis. Pareigas jis pradėjo eiti nuo gegužės 15 d.

Visuotinis klubo narių susirinkimas

2021 m. gegužės 8 d. (šeštadienį) 14:00 val., Pociūnuose, šaukiamas visuotinis narių susirinkimas.

Darbotvarkėje:
1. Valdybos ataskaita
2. Direktoriaus ataskaita
3. Revizijos komisijos ataskaita
4. Kiti klausimai, diskusijos:
– dėl technikos paruošimo
– klubo mokesčių svarstymas ir tvirtinimas
– klubo narių pasisakymai
5. Valdybos rinkimai
6. Revizijos komisijos rinkimai
7. Kiti klausimai (sezono pradžios data ir kt.)

Pastaba: Dėl karantino ribojimų susirinkimas vyks klubo angare laikantis vyriausybės nustatytų pandemijos valdymo priemonių. Prašome pasirūpinti kaukėmis, elgtis atsakingai nesibūriuojant bei išlaikant minimalius atstumus. Keičiantis pandeminei sutuacijai ar ribojimams reaguosime atitinkamai.

KAASK valdyba