Mokomasis skrydis sklandytuvu

Mokomasis skrydis sklandytuvu tai didžiausios trukmės skrydis sklandytuvu, kurio metu galėsite išbandyti savo jėgas pilotuojant dvivietį mokomajį sklandytuvą prižiūrimi patyrusio licencijuoto instruktoriaus, pajusti pagrindinius pilotavimo principus, o taip pat mėgautis sklendimo potyriais ir vaizdais iš didelio aukščio, o esant palankiam orui galima pasiekti ir debesų padą! Renkantis mokomajį skrydį neprivaloma turėti sklandytuvo pilotavimo žinių ar įgudžių, kadangi prieš skrydį instruktorius supažindins su esminiais sklandytuvo pilotavimo principais. Sklandytuvą į orą pakels lėktuvas PZL-104 „Wilga“, o nuo lėktuvo sklandytuvą pilotas atkabins terminėje srovėje (kylančiame šiltame ore), tam kad sukantis spirale būtų galima įgyti aukščio pasinaudojant saulės energija taip, kaip tai daro paukščiai. Įgiję aukščio, prižiūrimi instruktoriaus, galėsite išbandyti savo jėgas pilotuojant sklandytuvą. Skrydžio metu instruktorius pakoreguos ir patars kaip taisyklingiau pilotuoti sklandytuvą, o nusileidus galės įvertinti kiek apytiksliai skrydžių jum reikėtų iki pirmojo savarankiško skrydžio.

Skrydžio trukmė: 30-60 minutės
Skrydžio kaina asmeniui: 120€
Skrydžio vieta: Pociūnų aerodromas
Pakilimas: lėktuvu

Kiekis

Papildoma informacija

SVARBU

Skrydžiai yra vykdomi savaitgaliais, nuo gegužės iki spalio mėnesio. Nevykdomi, esant blogam orui, t.y., lyjant, esant rūkui, prastam matomumui, debesuotumui ar pučiant stipriam vėjui, todėl prieš atvykstant į aerodromą būtina susisiekti telefonu ir pasitikslinti, ar bus galimybė kilti jūsų numatytu metu. Mokomajam skrydžiui palankiausias oras kai mėlyną dangų puošia kamuoliniai debesys!

Nerekomenduojame skristi nėščioms moterims, asmenims sergantiems širdies ligomis ar epilepsija.
Asmenys apsvaigę nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių ar kitų medikamentų skraidinami nebus.
Jeigu skrydžio metu pasijusite blogai ar nuspręsite, jog pamatėte ir patyrėte pakankamai, visada, pranešę pilotui, galite skrydį užbaigti anksčiau.
Mažiausias keleivio amžius – nuo 14 metų.

Kur ir kaip įsigyti?
Skrydį galite įsigyti internetu arba atvykę į Pociūnų aerodromą.

Kaip apsirengti?
Patogiausia skrydžiui yra laisva, judesių nevaržanti apranga, tačiau draudžiama skristi avint įspiriamą avalynę, aukštakulniais ir nerekomenduotina dėvėti ilgų suknelių ar sijonų, kadangi tai gali sukelti nepatogumų užsidedant parašiutą.

Ką turėti su savimi?
Rekomenduojame turėti kepurę ir akinius nuo saulės, kad ryški saulė netrukdytų mėgautis vaizdais, fotoaparatą ar vaizdo kamerą, kad galėtumėte užfiksuoti nepamirštamus įspūdžius.

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu nr. +37061490770 ar rašykite el. paštu info@pociunai.lt