Mokomasis apžvalginis skrydis sklandytuvu

Skrydis bus vykdomas mokomuoju dviviečiu sklandytuvu, kurį pilotuos patyręs licencijuotas pilotas. Pasiekus 300-400 metrų aukštį, pilotas atkabins sklandytuvą nuo autoišvilktuvo lyno arba lėktuvo. Iškart po atsikabinimo sklandytuvas pereis į horizontalų skrydį, kurio metu girdėsis tik vėjo švilpimas, pajusite sklendimo žavesį, pamatysite Pociūnų aerodromo apylinkes – Nemuną, miškus ir slėnius iš paukščio skrydžio. Atitrūksite nuo žemės į gyvą, tikrą ir nepakartojamą skrydį!

Skrydžio trukmė: 5-8 minutės
Skrydžio kaina asmeniui: 45€
Skrydžio vieta: Pociūnų aerodromas
Pakilimas: išvilktuvu arba lėktuvu

Kiekis

Papildoma informacija

SVARBU

Skrydžiai yra vykdomi tik savaitgaliais, nuo gegužės iki spalio mėnesio. Nevykdomi esant blogam orui, t.y., lyjant, esant rūkui, prastam matomumui, debesuotumui ar pučiant stipriam vėjui, todėl prieš atvykstant į aerodromą būtina susisiekti telefonu ir pasitikslinti ar bus galimybė kilti jūsų numatytu metu.

Nerekomenduojame skristi nėščioms moterims, asmenims sergantiems širdies ligomis ar epilepsija.
Asmenys apsvaigę nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių ar kitų medikamentų skraidinami nebus.
Jeigu skrydžio metu pasijusite blogai ar nuspręsite, jog pamatėte ir patyrėte pakankamai, visada, pranešę pilotui, galite skrydį užbaigti anksčiau.
Mažiausias keleivio amžius – nuo 14 metų.

Kur ir kaip įsigyti?
Skrydį galite įsigyti internetu arba atvykę į Pociūnų aerodromą.

Kaip apsirengti?
Patogiausia skrydžiui yra laisva, judesių nevaržanti apranga, tačiau draudžiama skristi avint įspiriamą avalynę, aukštakulniais ir nerekomenduotina dėvėti ilgų suknelių ar sijonų, kadangi tai gali sukelti nepatogumų užsidedant parašiutą.

Ką turėti su savimi?
Rekomenduojame turėti kepurę ir akinius nuo saulės, kad ryški saulė netrukdytų mėgautis vaizdais, fotoaparatą ar vaizdo kamerą, kad galėtumėte užfiksuoti nepamirštamus įspūdžius.

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu nr. +37061490770 ar rašykite el. paštu info@pociunai.lt