Mokomasis akrobatinis skydis sklandytuvu

akrobatinis-skrydisAkrobatinis skrydis sklandytuvu tai skrydis ekstremalesnių pojūčių mėgėjams, kuris bus vykdomas SZD-50-3 „Puchacz“ mokomuoju dviviečiu sklandytuvu ir kurį pilotuos licencijuotas, patyręs pilotas. Sklandytuvą į orą pakels lėktuvas PZL-104 „Wilga“, o pasiekus 1000 metrų aukštį, pilotas atkabins sklandytuvą nuo lėktuvo. Iškart po atsikabinimo girdėsis tik vėjo švilpimas. Pilotas atliks eilę nepamirštamų akrobatinių figūrų, kurių metu trumpam pajusite perkrovas, nesvarumo būklę, tačiau taip pat turėsite laiko padaryti kelioms įsimintinom fotografijom ar nufilmuoti visą akrobatinį skrydį

Skrydžio trukmė: 20 minučių.
Skrydžio kaina asmeniui: 90€.
Skrydžio vieta: Pociūnų aerodromas.
Pakilimas: lėktuvu.

Įsigykite internetu

Kiekis vnt.

Patogus mokėjimas el. bankininkyste arba pavedimu.

Papildoma informacija

Svarbu: Skrydžiai yra vykdomi savaitgaliais, nuo gegužės iki spalio mėnesio. Nevykdomi esant blogam orui, t.y., lyjant, esant rūkui, prastam matomumui, debesuotumui ar pučiant stipriam vėjui, todėl prieš atvykstant į aerodromą būtina susisiekti telefonu ir pasitikslinti ar bus galimybė kilti jūsų numatytu metu.

Kur ir kaip įsigyti? Skrydį galite įsigyti internetu arba atvykę į Pociūnų aerodromą ir užsukę į klubo kavinę „Debesota“.

Kaip apsirengti? Patogiausia skrydžiui yra laisva, judesių nevaržanti apranga, tačiau draudžiama skristi avint įspiriamą avalynę, aukštakulniais ir nerekomenduotina dėvėti ilgų suknelių ar sijonų, kadangi tai gali sukelti nepatogumų užsidedant parašiutą.

Ką turėti su savimi? Rekomenduojame turėti kepurę ir akinius nuo saulės, kad ryški saulė netrukdytų mėgautis vaizdais, fotoaparatą ar vaizdo kamerą, kad galėtumėte užfiksuoti nepamirštamus įspūdžius. Jei išalktumėte ir norėtumėte užkąsti ar papietauti, tai galėsite padaryti klubo kavinėje „Debesota“.

Turite klausimų? Skambinkite telefonu nr. +370 685 36251 ar rašykite el. paštu vytas(eta)pociunai.lt.

Svarbi informacija

  • Nerekomenduojame skristi nėščioms moterims, asmenims sergantiems širdies ligomis ar epilepsija.
  • Asmenys apsvaigę nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių ar kitų medikamentų skraidinami nebus.
  • Jeigu skrydžio metu pasijusite blogai ar nuspręsite, jog pamatėte ir patyrėte pakankamai, visada, pranešę pilotui, galite skrydį užbaigti anksčiau.
  • Mažiausias keleivio amžius – nuo 14 metų.

Atnaujinta